Skydų montavimas

Shellbau konstrukcija susideda iš pagrindinių dviejų element: SIP (Structured Insulated Panel), dvitėjinių medinių sijų (I-beam).

ShellBau skydai

Shellbau konstrukcija susideda iš pagrindinių dviejų element:  SIP (Structured Insulated Panel), dvitėjinių medinių sijų (I-beam). Šie elementai sujungti tarpusavyje turi pastato laikančio karkaso struktūrą, o cementinė plokštė, sudaranti išorinį ir vidinį SIP paviršius, sujungia visą tai į monolitinę konstrukciją, kuri suteikia pastatui erdvinį standumą ir stiprumą.

Sistema yra be šalčio tiltelių, atitinkanti energinio naudingumo A++ klasę. Detalės yra universalios, nepriklauso nuo konkretaus projekto ir dažnu atveju sandėliuojamos, todėl statant standartinį pastatą, terminas gali būti tik kelios dienos. Shellbau sitema naudojama dugno, sienų, perdangos ir stogo konstrukcijoms. Elementai yra nesunkūs, todėl nereikia specialios technikos, užtenka dviejų žmonių galios juos sumontuoti. Pastato konstrukcija nenusėda, todėl išorinę ir vidinę apdailą galima pradėti vos sumontavus pagrindines konstrukcijas. Tai šiai technologijai suteikia reikšmingo pranašumo lyginant su standartine statyba. Pagrindinės namo konstrukcijos gaminamos gamykloje ir tik  surenkamos statybos vietoje. Surinkimo procese nenaudojama „šlapia“ technologija, todėl statybos procesas įmanomas bet kuriuo metų laiku.