Apie mus

ShellBau

„Shellbau“ yra karkasinių namų iš struktūrinių izoliacinių skydų (SIP) gamybos įmonė, priklausanti įmonių grupei, kurios patirtis statybų sektoriuje yra daugiau nei 12 metų.

Iš patirties žinome, kad dažniausiai statant namą pirminės vizijos subliūkšta, kai prasideda statybos darbai ir reikia spręsti techninius klausimus. Statant svajonių namą labai svarbu, kad visos statybinės medžiagos būtų tinkamos ir derėtų tarpusavyje. Jeigu renkatės medžiagas atskirai, tai pasiekti tampa sudėtinga. Dažnu atveju statytojams trūksta kompetencijos, kaip išgauti pastato vientisumą ir nepermokėti. Mes turime didžiulę patirtį statybų sektoriuje, todėl džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti susikoncentruoti į svajonių namo projektavimą, o medžiagų tiekimo klausimus palikti mums. Mūsų komanda pasirūpins, kad Jūsų namuose visos medžiagos būtų pagamintos pagal aukščiausius standartus ir pristatytos laiku. Mes mėgstame įkvėpti klientus pasirinkti kūrybiškiausius ir novatoriškiausius sprendimus. Įmonės „Shellbau“ technologija leis įgyvendinti visas svajones ir sukurti saugius bei tvarius namus. Kurkime ateitį kartu!

Vizija

Tapti lyderiaujančia karkasinių namų gamybos įmone.

Misija

maksimalus klientų poreikių patenkinimas už optimalią kainą.

Pagarba

Priimame kiekvieną žmogų tokį, koks jis yra. Gerbiame vieni kitus, savo klientus ir verslo partnerius.

Lyderystė

Mūsų įmonės vadovai rūpinasi, kad būtų laikomasi vertybių, kuria tarpusavio pagarbos atmosferą ir tikisi to paties iš darbuotojų, partnerių ir klientų.

Nuolatinis tobulėjimas ir profesionalumas

Mes nuolat mokomės ir tobulėjame siekdami naujų tikslų ir spręsdami įvairius iššūkius. Sukauptą patirtį ir žinias panaudojame efektyviai ir tikslingai.

Tvarumas

Stengiamės, kad bendravimas būtų darnus ir ilgalaikis, tam, kad pasiektume geriausių rezultatų.

Komandiškumas

Kartu siekdami bendro tikslo galime net neįmanomus dalykus paversti įmanomais.

Darbo efektyvumas

Siekiame geriausių rezultatų optimaliais kaštais.

Kokybė

Tenkiname klientų poreikius siūlydami kokybiškas medžiagas.

100%

Kainos ir kokybės sąntykis

200+

patenkintų klientų

1000+

tobulėjimo

12

metų patirties