Vienbutinis gyvenamasis namas "TURMALINAS"

Jaukus, ekonomiškas, karkasinis SIP gyvenamojo namas. Pastatas skirtas 3-4 asmenų šeimai. Namas yra vieno aukšto.

ShellBau– tai modernus ir efektyvus karkasinis SIP namas. Naudojant apšiltintas dvitėjes sijas ir SIP skydus (600x3000mm), gaminame sistemą, kuri padeda išvengti tradicinės karkasinės statybos trūkumų.

ShellBau konstrukcijos elementai yra gaminami gamybos ceche, tai leidžia užtikrinti tikslius matmenis ir sparčią montavimo eigą statybų aišktelėje. Apšiltintos dvitėjės sijos ne tik užtikrina didesnį šiluminos koeficientą, bet ir garantuoja stabilumą. Ši konstrukcija yra efektyvi, nes dvitėjės sijos sukuria mažesnius šilumos tiltelius, yra stabilesnės ir atlaiko didesnes gniuždymo, tempimo ir vėjo apkrovas.

SIP plokštės su cemento drožlių apdaila suteikia namui tvirtumą ir atsparumą drėgmei. Šios plokštės yra kietesnės, atsparesnės drėgmės ir ugnei nei OSB plokštės. ShellBau sistemoje, SIP plokščių matmenys yra sumažinti, todėl jos lengvesnės nei tradiciniai SIP skydai, tai leidžia lengviau ir greičiau sumontuoti namo “dėžutę.

ShellBau namo statybos būdas primena „Lego” – konstrukcija susideda tik iš dviejų dalių – SIP skydo ir apšiltintos dvitėjinės sijos, kurios tarpusavyje jungiamos sandarinimo putomis, vinimis, savisriegiais, užsadanrinant tarpus. Montavimas vyksta greitai, paprastai ir be didelių pastangų. Visos konstrukcijos yra kokybiškos ir atitinka Europje keliamus reikalavimus. Taip pat tai leidžia surinkti skydus nepalankiomis oro sąlygomis visais sezonų laikais.

ShellBau namo statyba suteikia galimybę pasirinkti termoizoliacinę medžiagą ir galutinę fasado apdailą, atsižvelgiant į individualius poreikius. Fasado apdaila gali būti įvairi – nuo dekoratyvinio tinko iki klijuojamų plytelių, čerpių, dailylenčių ar plokščių. Namo „dėžutę” galima sumontuoti per savaites, o viso namo įrengimas iki rakto gali užtrukti tik 5-6 mėnesius.ShellBau SIP karkasinis namas – tai ne tik būdas gyventi moderniai ir efektyviai, bet ir ilgaamžis sprendimas, kurį lengva pritaikyti kiekvienam individualiai.