Gamyba

ShellBau gamyba

Gamybos ceche gaminame pastatų konstrukcijas – dvitėjines sijas ir plokštes. Dvitėjinėms sijoms gaminti naudojame medieną, orientuotų skiedrų plokštės (angl. OSB) ir šiltinimo medžiagas. Plokštes gaminame iš cemento drožlių plokščių, kurias iš abiejų pusių klijuojame prie šiltinimo medžiagos – polistireninio putplasčio arba tankintos vatos.

Įmonės „Shellbau“ sistema yra skirta Jūsų pasirinkto pastato pagrindui, išorinių sienų ir stogo konstrukcijoms įrengti. Gaminame kombinuotas dvitėjines medines sijas, kurios reikalingos perdangoms, stogui ar sąramoms bei svarbioms konstrukcinėms vietoms sustiprinti. Taip pat gaminame statybines konstrukcijas įvairių architektūrinių stilių ir dydžių gyvenamiesiems namams ir kitos paskirties pastatams – gamybinių, paslaugų, prekybos ar rekreacijos paskirties pastatų priestatams, rekonstruojamiems pastatams ir kitiems statybos objektams. Taip pat galime aprūpinti visomis statyboms reikalingomis medžiagomis.

SIP (Struktūrinės izoliacinės plokštės)

Struktūrinių izoliacinių plokščių (SIP) (angl. structured insulated panel) skydų gamybos technologija turi tam tikrų ypatumų. Šiuos skydus sudaro trys sluoksniai – dvi patvarios cemento drožlių arba fibrocementinės plokštės ir tarp jų presuojant įklijuota itin efektyvi šiltinamoji polistireninio putplasčio plokštė arba tankinta vata. Šis šiltinamasis sluoksnis pagal techninius šilumos rodiklius yra pranašesnis už daugelį kitų medžiagų. Sluoksniams suklijuoti naudojami poliuretaniniai klijai. Naudojamos plokštės suteikia skydams išskirtinio patvarumo, o polistireninis putplastis arba tankinta vata – puikių šilumos ir garso izoliacinių savybių.

Kombinuotos dvitėjinės sijos

Kombinuotos dvitėjinės sijos yra naudojamos pagrindui, sienoms ir stogui. Pagrindinė dvitėjinių sijų gamybos medžiaga yra mediena. Juostos gaminamos iš kalibruotos spygliuočių medienos. Vidurinių jungiamųjų sienelių gamybai naudojama fanera arba orientuotųjų skiedrantų plokštės, kurios išilgai sujungiamos užlaidais ir suklijuojamos. Galime pagaminti visokių matmenų sijas iš įvairių medžiagų pagal specialų užsakovo pageidavimą. Taip pat galime apšiltinti sijas polistireniniu putplasčiu arba tankinta vata.

Galime pastatyti gyvenamosios ar kitos paskirties

Galime pastatyti gyvenamosios ar kitokios paskirties pastatą pagal jūsų turimą individualų projektą arba pagal vieną iš mūsų standartinių projektų. Statome gyvenamuosius namus įvairaus dydžios ir formų. Namai gali būti blokiniai arba individualūs gyvenamieji. Turime patentuotą pastatų statybos sistemą. Gamybos ceche pilnai surenkame blokus, kuriuos laisvai galima transportuoti. Statydami pastatus naudojame laikančiąją konstrukciją – prekių ženklo „Shellbau“ plokštes, dvitėjines sijas ir jungtis, kurios sudaro vientisą pastato struktūrą; taip pat naudojame cemento drožlių plokštes ir polistireninį putplastį arba tankintą vatą. Perdangas, pagrindo ir stogo konstrukcijas gaminame iš kombinuotų medinių sijų SIP kevale. Kevalinė pastato konstrukcija užtikrina stabilumą, sandarumą, tolygų apkrovų ir įrąžų pasiskirstymą. Mūsų statomų pastatų konstrukcijų energinio naudingumo charakteristikos atitinka A++ klasę, užtikriname puikią šilumos izoliaciją (mūsų pastatuose nebus vadinamųjų šalčio tiltelių).

Gamybos etapai

Elementai vidutinio dydžio namui mūsų gamykloje pagaminami vos per kelias dienas. Dėl jums reikiamų gamybos terminų kreipkitės individualiai.

Pagal projektą teikiame ir kitas statybines medžiagas nuo fasado, stogo apdailos ir durų rakto.