Projektavimas

Siekdami optimizuoti visus statybos etapus, siūlome mūsų patentuotą statybos technologiją, kurios pagrindas yra prekių ženklo „Shellbau“ plokštės.

Sip namo projektavimas

Siekdami optimizuoti visus statybos etapus, siūlome mūsų patentuotą statybos technologiją, kurios pagrindas yra prekių ženklo „Shellbau“ plokštės. Galime jums parengti statybos projektą, pagaminti konstrukcijas savo gamybos ceche ir pastatyti namą jūsų sklype. Rengiame įvairių pastatų statybos ir rekonstravimo projektus, atliekame interjerų apdailą ir aprūpiname statybinėmis medžiagomis. Įmonė „Shellbau“ yra orientuota į tvarius, ekologiškus, ekonomiškus ir racionalius namų statybos sprendimus. Šioje energetinių ir ekologinių iššūkių epochoje labai svarbu pasirinkti tinkamas ir kiek įmanoma gamtai draugiškesnes medžiagas, kurios padėtų sukurti norimą estetinį vaizdą ir sklandžiai įgyvendinti projektą.

Projektavimas kodėl su ShellBau?

ShellBau projektavimas

Jūs neprivalote turėti atsakymų į visus kylančius klausimus. Tam esame mes – galime patarti, parodyti, suteikti galimybę apžiūrėti medžiagas ir įsitikinti jų tinkamumu. Konsultuojame viso statybos proceso metu – pradedant sklypo pasirinkimu ir baigiant interjero sprendimais. Šiuolaikinės skaitmeninės technologijos suteikia galimybę išvysti savo svajones virtualiai, atlikti pakeitimus, pasirinkti iš kelių variantų.

Lemiama namo statybos dalis yra projektas. Projektuojant galima svajoti, ieškoti, spręsti, grįžti prie ankstesnių sprendimų, keisti, ir taip pasiruošti atsakingiausiam etapui – namo statyboms svajonių sklype. Projektavimo etapui reikia skirti daugiausiai kantrybės, o statyba turi vykti tiksliai ir greitai.

Platus statybinių, apdailos medžiagų, konstrukcinių sprendimų pasirinkimas leidžia tiksliai išpildyti sumanymus. Aukšti energinio naudingumo reikalavimai skatina ieškoti optimalių ir nesudėtingų, greitai realizuojamų sprendimų. Dėl mūsų 12 metų patirties, sukauptos statybinių medžiagų pardavimų srityje, mūsų klientai gali pasirinkti kokybiškas ir laiko išbandytas medžiagas, reikalingas visam statybų procesui – nuo pamatų medžiagų iki pastatyto ir įrengto namo raktų.

Gamybos ceche gaminame pastatų konstrukcijas pagal savo ar kitų projektuotojų parengtus projektus. Patentuota pastato elementų surinkimo sistema leidžia pritaikyti įvairius projektus – pakeisti juos pagal modulį arba tiksliai išpildyti statytojo sumanymus. Klientai taip pat gali rinktis iš anksčiau mūsų atliktų statybos projektų.

Prieš užsakant statybų projektą, rekomenduojame paruošti užduotis projektuotojui ir užpildyti tolesnę lentelę. Joje turėtų būti nurodyta, kokio namo pageidaujate, kiek ir kokių kambarių turi būti name, koks norimas namo stilius. Pažymėkite viską, kas jums svarbu, kad būtų lengviau įvertinti projektą.

  • Tam, kad garai nesikondensuotų ant vidinės apdailinės lentelės ir (arba) plokštės sienelės, oro tarpelis vėdinimui tarp lentelių ir šiltinamos medžiagos turi būti ≥ 30 mm, bet ne daugiau kaip 100 mm.
  • Viršutinė ir apatinė fasado dalis, taip pat langų ir durų angokraščiai turi turėti tiesiogines vėdinimo angas, kad pro jas galėtų patekti išorinis oras.
  • Oro tarpo, skirto vėdinimui, angų dydis nurodomas projektavimo dokumentuose, tačiau įprastai jis turi būti ne mažesnis kaip 50 cm2 vienam ilginiam (horizontaliąja kryptimi) vertikalaus oro tarpo metrui.

Susiplanuokite savo projektą ir sukurkime jūsų viziją kartu

Ką reikia apgalvoti, ruošiant gyvenamojo namo projektą?

Pradedant planuoti gyvenamąjį namą, visų pirma reikia nustatyti pagrindinius veiksnius, kurie lems optimalų namo funkcionalumą ir pagerins name gyvensiančių žmonių gyvenimo kokybę. Dažniausiai pagrindiniai veiksniai yra pasaulio šalys (šiaurė, rytai, pietūs, vakarai), vyraujančių vėjų kryptis, įvažiavimo į sklypą vieta, sklypo užstatymo zona, numatoma kiemo vieta ir iš sklypo atsiveriantys vaizdai (į miestą, į upę, į mišką ir pan.). Žinoma, gali būti ir daugiau veiksnių, pavyzdžiui, netoliese esantis triukšmingas kelias, aukštas kaimynų namas, kalvotas reljefas ar kiti specifiniai vietovės bruožai, kurie turi būti tinkamai įvertinti. Sklypo ir namo padėtis pasaulio šalių atžvilgiu lemia namo kambarių ir kiemo apšviestumą. Šiaurinėje namo pusėje ištisus metus bus šešėlis, todėl šioje pusėje patartina neplanuoti gyvenamųjų ir miegamųjų kambarių, netikslinga rinktis didelius langus. Svarbu, kad kuo daugiau namo langų būtų orientuoti į pietus. Tokia namo padėtis padės sumažinti šildymo išlaidas. Be to, langai turi būti itin sandarūs, nelaidūs triukšmui, ant langų turi būti įrengtos žaliuzės arba virš langų – markizės. Žiemą namuose bus šilta, vasarą – vėsu. Namuose, kurių rytinėje pusėje įrengti miegamieji, ryte pabudę gyventojai gali mėgautis tekančios saulės spinduliais.

Pagrindinė namo dalis – gyvenamoji – turėtų būti pietinėje namo pusėje. Vidurdienio saulė apšviečia ir sušildo pietines patalpas, todėl čia malonu ir gera leisti laiką visą dieną. Darbo dienomis šeimos daugiausia laiko kartu praleidžia prie vakarienės stalo. O kas gali būti maloniau už nuostabų saulėlydį už lango, kai kartu su šeima aptarinėjate dienos įvykius? Ne mažiau svarbus veiksnys už saulės padėtį yra vyraujančio vėjo kryptis. Vyraujantis vėjas gali pūsti iš bet kurios pasaulio pusės. Toks vėjas gali būti stiprus ar silpnas, šaltas ar šiltas. Jeigu vėjas yra silpnas ir pučia iš pietų pusės – jį galima išnaudoti natūraliam pastato vėdinimui. Jei vyrauja šiaurės vėjas, namo forma turėtų būti tokia, kad vėjas slystų pastato stogu, arba prieš pastatą turėtų būti suformuotos vėją sulaikančios medžių užtvaros. Norint tinkamai suvaldyti vėją, šalia namo reikia tinkamai sudaryti spygliuočių ir lapuočių kompozicijas ir tinkamai pasodinti medžius. Spygliuočiai turi užstoti namą nuo tiesioginio vėjo ištisus metus, o lapuočiai turėtų būti sodinami taip, kad vasarą, sudarydami užtvarą, nukreiptų netiesioginį vėją į pastatą, o žiemą, nukritus lapams, užtvaros nebeliktų ir šaltas netiesioginis vėjas nepūstų į pastatą. Lapuočių savybę numesti lapus žiemą galima išnaudoti sprendžiant patalpų su stikliniais fasadais perkaitimo problemas. Vasarą suvešėjusių medžių lapai sudaro saulės spinduliams neįveikiamą užtvarą. Tokiu būdu nuo šilumos pertekliaus apsaugomos ne tik stiklinės vitrinos, bet ir išorinės pastato sienos. Žiemą, nukritus medžių lapams, nebelieka užtvaros saulės spinduliams, ir patalpos prisipildo malonia saulės šiluma ir šviesa.

Ar geriau statyti vieno, ar dviejų aukštų namą?

Vieno aukšto namo privalumai:

Labai dažnai klientai pasirenka dviejų aukštų namą, motyvuodami tuo, kad sklypas yra mažas. Tačiau tik gerai išanalizavus užsakovų poreikius, sklypo ypatumus ir gretimybes, galima nutarti, kokį namą verčiau statyti – vieno ar dviejų aukštų. Svarbiausia, kad namas būtų racionaliai suprojektuotas ir patiktų užsakovams. Šiuo metu apie 80 proc. užsakymų sudaro vieno aukšto statiniai.

Garažo statyba kainuoja tiek pat, kiek namo, – jam taip pat reikės pamatų, sienų, stogo. Siekiant optimizuoti projektą, rekomenduojame rinktis stoginę automobiliui.

Rekomenduojame pasirinkti geresnį sprendimą – projektuoti terasą prie namo. Ji atstos ir balkoną, ir pavėsinę, o įstiklinę terasą rėmine ar berėme stumdomąja konstrukcija, turėsite dar vieną papildomą laisvalaikio erdvę net ir atvėsus orams.

Židinys yra vienas iš svajonių statinių, siejamų su nuosavu namu. Tačiau reikėtų žinoti, kad židinį įrengti yra brangu – reikia ir kamino, ir paties židinio, be to, sudėtinga jį įrengti A+ klasės name. Taigi, įrengimo kaštai yra išties dideli, ir dažniausiai židinys būna užkuriamas vos kelis kartus per metus.

Rekomenduojame rinktis tik sertifikuotas medžiagas, kurios atitinka statybos standartų reikalavimus. Kadangi turime ilgametę patirtį tarptautiniame statybų sektoriuje, siūlome ne tik prekių ženklo „Shellhouse“ skydus, bet ir įvairias kitas statybines medžiagas. Dirbame tiesiogiai su visame pasaulyje žinomais gamintojais arba jų platintojais, todėl galime pasiūlyti mažesnę nei rinkos kainą. Siekdami optimizuoti statybų laiką ir kokybę, medžiagas surenkame ir pristatome kartu su prekių ženklo „Shellhouse“ skydais.